РАЙОН.IN.UA

Слизько не буде: луцькі комунальники запаслися сумішами на зиму

08:27 09.10.2019
122

Комунальне підприємство «Луцькспецкомунтранс» уже заготувало понад 3000 тонн сумішей, якими посипатимуть дороги у зимовий період. Також підготована відповідна техніка.

В.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Надія Коленда поінформувала учасників оперативної наради про підготовку господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр, йдеться на сайті Луцької міської ради.

Підприємство «Луцькспецкомунтранс» станом на 1 жовтня для посипання вулиць міста в зимовий період заготовило 1000 тонн піщано-соляної суміші, 1500 тонн щебенево-соляної суміші та 938 тонн солі, частина з якої використана для приготування піщано-соляної та щебенево-соляної сумішей. На складі підприємства знаходиться 243,2 тонн солі. На цей час виконується поставка 210 тон солі від виробника та 140 тонн буде замовлено в міру необхідності і у випадку звільнення місця на складі для її зберігання. До 15 жовтня буде привезено 160 тонн щебеню та 300 тонн піску, з яких приготуються суміші для посипання доріг.

Все обладнання, яке використовується в обслуговуванні доріг в зимовий період, підготовлене до роботи за виключенням двох одиниць техніки, які використовуються на даний час для прибирання проїжджої частини та вивезення опалого листя. Додатково придбане одне обладнання для посипання доріг чистою сіллю.

Повністю побудоване нове приміщення для стоянки автомобілів, які використовуються для обслуговування доріг в зимовий період. В даному приміщенні проводяться підготовчі роботи для встановлення ємностей, в яких готуватиметься та зберігатиметься соляний розчин.

Читайте також: У Луцьку відремонтували 75 ліфтів

Загрузка...
Коментарі
17 жовтня
Сьогодні
Вчора