Ковельчанин Павло Борсук став чемпіоном Європи з веслування

17 Липня 2019, 13:27
1559

Ковельчани взяли участь у чемпіонаті Європи з веслування.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Українські веслувальники завоювали 13 медалей на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів, який відбувся в місті Рачіце (Чехія) 11-14 липня. З них - 4 золоті, 3 срібні та 6 бронзових. Серед тих, хто приніс нагороди збірній, каноїст з Ковеля Павло Борсук (1 золота, 1 бронзова).

У першій гонці першого дня змагань Павло Борсук став бронзовим призером в каное-одиночці на дистанції 1000 м (4.00,548).

Згодом Павло Борсук завоював ще одну нагороду, яка стала третім золотом для збірної України і другою медаллю для спортсмена. Він став чемпіоном в спринті, здолавши першим дистанцію у 200 метрів у каное-одиночці (42,856).

Участь у чемпіонаті Європи також взяли й інші веслувальники з Ковеля: Василина Калитюк, Віктор Свередюк та Богдан Чабан

Дебютантка змагань Василина Калитюк разом зі спортсменкою з Черкащини – Валерією Шаровою, двічі були в безпосередній близькості від третього місця. У каное-двійці вони стали четвертими в спринті та п'ятими на дистанції 500 м.

Віктор Свередюк та Богдан Чабан на дистанції 500 метрів фінішували сьомими.

Готували спортсменів до змагань Заслужені тренери України Федір Семенюк та Василь Прохорук