РАЙОН.IN.UA
Гігантська корзина з паскою на території коледжу
Гігантська корзина з паскою на території коледжу

У Шацькому лісовому коледжі з'явилася святкова територія. ФОТО

15:10 22.04.2019
565

Напередодні Великодня викладачі і студенти Шацького лісового коледжу (директор Ігор Жмурко) створили біля закладу святкову територію.

Пасхальне деревце, на якому розцвіли понад три сотні писанок, шачани вже бачать вдруге. Ці різнобарвні маленькі символи Великодня минулого року збирали всім коледжем. Великі писанки також виготовляли всі разом. Працівник навчального закладу Георгій Вознюк власноруч підготував заготовки, які розфарбували студенти.

А цьогоріч недалеко від центрального входу в головний корпус коледжу встановили ще й гігантську корзину з паскою всередині. Вона прикрашена квітами і писанками, а зверху на великодньому хлібі є навіть свічка, яка в темну пору доби горить. Ідея створення такої композиції і сама робота належить викладачам навчального закладу Андрієві та Наталії Рибчинським, Василеві Маротчаку, Ярославу Люшуку і Тетяні Натальчук. Допомагали в оформленні композиції і студенти коледжу.

Святкова територія стала своєрідним подарунком до Великодня шачанам від лісового коледжу. Тут гуляють діти і дорослі, відпочивають на лавочці, фотографуються, вбирають у себе аромат першої весняної зелені і очікують найбільшого свята для всіх християн – світлого Христового Воскресіння.Загрузка...
Коментарі
21 жовтня
Вчора
19.10.2019
18.10.2019