Ратнівчани здобули перемогу на обласній спартакіаді допризовників

19 Квітня 2019, 13:08
Команда Ратнівського району 1896
Команда Ратнівського району

Упродовж 11-13 квітня, на базі Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, відбулася обласна Спартакіада серед допризовної молоді.

Взяти участь у змаганнях вирішили 18 команд та 134 учасників. Про це пише відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

До програми змагань входили сім видів спорту, які є складовою до програми військово-прикладного семиборства – це біг на 100 метрів, подолання смуги перешкод, метання гранати, біг на 1500 метрів, стрільба з пневматичної гвинтівки, плавання та підтягування на перекладині.

Успішно виступила команда Ратнівського району.

З плавання зайняли 5 місце, з бігу 100 м – 2 місце, підтягування – 3 місце, смуга перешкод – 7 місце, стрільба з пневматичної гвинтівки – 3 місце, метання гранати – 3 місце, біг 1500 м – 6 місце. Набравши у сумі 22599, 4 – вибороли ІІ загальнокомандне місце. Поступилися тільки спортсменам Волинського ліцею.

Честь району захищали Владислав Пословський (НВК с. Заліси) і посів 8 місце, результат 4452, 0 очка), не вистачило 207 очок для виконання нормативу КМС (4659, 0). Максим Габрильчук (НВК с. Тур) – 17 місце (3977, 4 очок). Богдан Лагодюк (НВК с. Річиця) – 32 місце (3481, 0 очок). Павло Панасюк (НВК с. Броди) 35 місце (3403, 2 очок). Ілля Полуфакін ЗОШ №2 смт Ратне – 36 місце(3396, 8 – очок), Станіслав Батурка НВК с. Річиця 43 місце – (3242, 4 очок), Тимофій Кобець НВК с. Річиця – 66 місце (2943, 6 очок).

Призерами спартакіади в індивідуальному заліку стали: підтягування – Ілля Полуфакін (26 разів) – 3 місце. Метання гранати – Владислав Пословський (53 метра, 60 см) – 3 місце, стрільба з пневматичної гвинтівки – Максим Габрильчук (із 100 можливих, вибив 72 очки) – 2 місце.

Команду нагородили кубком та дипломом, учасників дипломами та медалями. Сформували команду до змагань головний спеціаліст відділу молоді та спорту Микола Царук, вчитель захисту Вітчизни НВК с. Річиця Василь Савчук. Дякую дирекції та вчителям навчально-виховних закладів освіти району за підготовку та сприяння учнів для участі у обласній спартакіаді.