РАЙОН.IN.UA
Команда ЗОШ №3 під час представлення
Команда ЗОШ №3 під час представлення

На Рівненщині змагалися «олімпійські лелеченята»

13:45 23.03.2019
197

В Острозі відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя» 2019 року.

На міських змаганнях у четвер, 21 березня, виступали команди острозьких ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 і №3, а також дружина НВК «Школа І–ІІІ ступенів - гімназія», які складалися з 12 осіб – по шість юнаків і дівчат 12–14 років, їх супроводжував учитель фізкультури. Організаторами заходу були відділ освіти і відділ з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради

На початку спортивного свята з вітальним словом до учасників звернулися Ольга Стецюк, в.о. начальника відділу з питань молоді і спорту, і Тетяна Слободян, методистка методичного кабінету міського відділу освіти.
«Сьогодні у вас дуже гарне спортивне свято, адже нині ви берете участь у заході, у якому можна виявити свої найкращі риси, командний дух, бути здоровими й активними», – відзначила Ольга Стецюк.

Ольга Володимирівна також виконала почесну місію – нагородила переможців міського й обласного етапів всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Зокрема, ДНЗ «Ромашка» №1 Острога отримав відзнаку за перемогу в конкурсі «Зимова фортеця». За перше місце в міському етапі «Сніговик Fest» нагородили учнів Острозької НВК «Школа І–ІІІ ст. - гімназія». Окрему грамоту отримали другокласники з гімназії, які стали своєрідними рекордсменами зимових змагань, зліпивши 13 оригінальних сніговиків за 30 хв. Крім грамот, переможці отримали цікаві настільні ігри для змістовного проведення часу.Безпосередня програма «Олімпійського лелеченяти» містила три складники – культурний, освітній і спортивний, реалізованого в таких частинах змагань: «Презентація команди», «Олімпійська вікторина», «Комбінована естафета». Під час представлення команди виголошували назву, девіз, демонстрували певні елементи фізичної підготовки, презентували спортивне життя закладу.

У цьому етапі найбільше балів – 91 зі 100 можливих – набрала ЗОШ №3. У вікторині школярі мали дати якомога більше правильних відповідей на 90 питань про спорт. Тут найкращими були представники Острозької гімназії (41 правильна відповідь). У комбінованій естафеті «лелеченята» змагалися у вправності ведення різних спортивних снарядів подинці чи вдвох. Найшвидше впоралися з проходженням дистанції гімназисти – командний час 1 хв 18 с.
За сумою балів за результатами трьох етапів призові місця розподілилися так:

ІІІ місце – Острозька ЗОШ І–ІІІ ступенів №1,

ІІ місце – Острозька ЗОШ І–ІІІ ступенів №3,

І місце – Острозький НВК «Школа І–ІІІ ступенів - гімназія».

Гравців усіх команд нагородили грамотами, гімназисти також отримали кубок.

Переможці міського етапу представлятимуть Острог на обласних змаганнях.


Коментарі
20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019