РАЙОН.IN.UA
Руслан Лідовець
Руслан Лідовець

Викладача Острозької академії рекомендують до складу Верховного суду України

10:15 22.03.2019
832

Вища рада правосуддя (ВРП) внесе Президентові України подання про призначення суддів Верховного суду, з-поміж яких – викладач Національного університету «Острозька академія».

ВРП розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів 19-20 березня. Руслана Лідовця, викладача НаУОА, пропонують призначити на посаду судді до Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду України (ВСУ), інформує прес-центр судової влади України

Принагідно зазначимо, що за рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в Касаційному цивільному суді було 23 вакантні посади.

Як повідомляли раніше, на заміщення вакантних посад у касаційному цивільному суді ВСУ свої кандидатури подавало двоє представників НаУОАРуслан Лідовець і Тетяна Блащук.

Довідково:

Лідовець Руслан Анатолійович, кандидат юридичних наук, доцент. Освіту здобув у НаУОА.

  • 2001–2016 – працював на різних посадах (викладач, доцент кафедри, завідувач кафедри) у Національному університеті «Острозька академія».
  • 2002–2010 – депутат Острозької міської ради.
  • 2005–2016 – займався адвокатською діяльністю.
  • 2008–2012 – старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук.
  • 2015 – дотепер – депутат Острозької міської ради.

Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора