РАЙОН.IN.UA
Майя Москвич
Майя Москвич

«Це дикість і варварство», – Майя Москвич про хутряну ферму поблизу Луцька

16:32 26.01.2019
892

Волинській ветеранці Майї Москвич дуже не подобається, що поблизу міста Луцька планують відкрити норкову ферму. Тому вона закликає зупинити цей процес.

Про це Майя Москвич написала у себе на Facebook-сторінці.

Текст з її допису подаємо без змін:

«Я не еко-активіст, але вважаю що для Волині, яка є відносно екологічно чистою, людяною і межує з ЄС – це дикість і варварство!

Так, в Луцьку прекрасний старовинний замок, проводяться лицарські турніри, влітку навіть шибеницю в центрі міста поставили ... але хутряна ферма поблизу міста - це реальний відкат в минуле!

От серйозно, ми ж рухаємось ніби в Європу. Там виробництво хутра забороняють (саме тому інвестори і переносять сюди шкідливі виробництва). Я впевнена з часом звірові всі ферми будуть заборонені і в Україні. З діючими вже нічого не зробиш, але навіщо відкривати нові? Чи ті, котрі давали дозвіл на відкриття сподіваються на реванш опозиції, зміну вектору і союзну державу з Росією...? А люди Копачівсьеої ОТГ взагалі в курсі що вони погодили?

На Львівщині люди виступили проти шкідливого виробництва, Житомир протестував, але здається безуспішно

А Волинь що?

Я не знаю, що я можу зробити, але мені відкриття цієї ферми на Волині дуже не подобається. Можливо цей процес ще можна зупинити, і хтось в Луцьку цим займається? Я вже не громадський активіст, але готова долучитись в міру можливостей, хоча б інформаційно

І ще, здається, в Україні вільна ніша на екологічну організацію прямої дії, яка би трясла за шкибарки тих хутряних інвесторів, і всіх, хто їх підтримує так, як СІ4 в Києві трясе сєпарів і їх посіпак

Хто не в темі: https://www.google.com.ua/…/mehovye-fermy-chem-vreden-krova…

Світові тенденції: https://www.furfreealliance.com/fur-bans/».

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора