Kasta.ua організовує для студентів конкурс есе на тему карантину

15:42 02.05.2020
3158

Компанія Kasta.ua, яка є лідером в онлайн-продажах на ринку України, організовує конкурс студентських есе з потужним призовим фондом, аби підтримати талановитих студентів.

Kasta.ua заснована у 2010 році. Це ІТ-компанія, яка застосовує найкращі світові практики, розвиваючи новий бізнес на е-commerce-ринку. Компанія два роки тому стала повноцінним маркетплейсом, де можна придбати будь-який вид товару для комфортного життя. Основна місія Kasta.ua – робити онлайн-шопінг простішим, швидшим та дешевшим за допомогою інновацій.

Під час карантину компанія Kasta.ua вирішила організувати конкурс есе для українських студентів, щоб спонукати молодь розвивати свій творчий потенціал. Тема конкурсу – як ніколи актуальна: «Карантин і криза – виклик або нова можливість».

Брати участь можуть студенти українських вищих навчальних закладів усіх форм навчання. У рамках конкурсу можуть перемогти три учасники. Їх нагородять грошовими призами:

 • Перше місце – 16 тисяч гривень. Суму розділять наполовину між автором роботи-переможниці і його куратором.
 • Друге місце – 14 тисяч гривень. Суму розділять наполовину між автором роботи-переможниці і його куратором.
 • Третє місце – 10 тисяч гривень. Суму розділять наполовину між автором роботи-переможниці і його куратором.

Конкурс проходить у два етапи. Перший – із 13 квітня по 20 травня. У цей час журі конкурсу відбере п’ять півфіналістів. Другий етап, на якому визначать трьох переможців, проходитиме з 20 по 30 травня. А церемонія нагородження відбудеться 2 червня.

Умови конкурсу

 • Щоб взяти участь у конкурсі, студент повинен обрати собі куратора серед викладачів вищого навчального закладу. Роботу може подати тільки студент, який працює спільно з куратором.
 • Студент може подати тільки одну заявку. Викладач може бути куратором до семи студентів.
 • Аби забезпечити відкритість та прозорість конкурсу, ВНЗ, який підтвердив участь, повинен опублікувати інформацію на своєму сайті і розмістити реліз конкурсу. Вітається публікація інформації на сторінках у соцмережах.

Критерії оцінювання

 • Відповідність есе тематиці конкурсу
 • Логічність авторського тексту
 • Загальна гуманітарна ерудиція
 • Навик організації академічного тексту, зв’язність, системність, послідовність викладу, культура письма
 • Грамотність
 • Нестандартний підхід до питання (think outside the box)
 • Інноваційність запропонованих рішень

Роботи переможців опублікують на сторінці https://kasta-students.com.ua/.

Вимоги до робіт

 • Мова тексту – українська або російська
 • Обсяг тексту – не більше п’яти сторінок А-4 шрифтом Times New Roman, кегль 12
 • Дотримання загальних правил орфографії
 • Усі цитати та використані джерела мають бути відповідно позначені

Детальніше про всі умови конкурсу можна прочитати за ПОСИЛАННЯМ

Роботи потрібно надіслати до 20 травня на пошту [email protected] Координаторка проекту – PR-директор Наталія Логвін.

Чому брати участь у грантових конкурсах – важливо?

По-перше, не всім студентам щастить стати «бюджетником». Практика закордонних вишів свідчить, що молоді потрібно орієнтуватися на гранти і брати участь у всіх можливих конкурсах. Це допомагає студенту перекрити витрати, адже стипендія лише частково компенсує плату за навчання, проживання та інші статті витрат.

По-друге, участь у грантових програмах розвиває молоду людину як особистість і дисциплінує. Ви вчитеся вирішувати складні завдання і відкриваєте нові можливості та знайомства.

По-третє, за умови успішного налагодження взаємодії з грантодавцями виникає основа для продовження подібної співпраці. Якщо ви зарекомендуєте себе, грантодавці можуть захотіти далі фінансувати ваші проекти.

По-четверте, практика показує, що гранти зазвичай отримують студенти, які вчаться на «відмінно», пишуть наукові статті і мають досвід роботи за фахом. Проте, можливість позмагатися є у всіх. Досвід участі у подібних конкурсах допомагає відточити майстерність і пробувати знову.

Тож закликаємо студентів не зволікати і брати участь у конкурсі від Kasta.ua! Це не лише хороша можливість «прокачати» під час карантину навички, здобуті у вищому навчальному закладі, а й виграти кошти, які ви зможете інвестувати на свій розвиток.

Коментарі
Загрузка...
15 січня
Сьогодні
Вчора