РАЙОН.IN.UA
Облспоживспілка не хоче чути і розуміти підприємців на ринках Ковеля
Облспоживспілка не хоче чути і розуміти підприємців на ринках Ковеля

Облспоживспілка не хоче чути і розуміти підприємців на ринках Ковеля

13:08 18.10.2018
286

Підприємці з ковельських ринків уже тривалий час протестують з приводу нічим необґрунтованого підняття орендної плати за торгівельні місця, пишуть скарги в різні інстанції, але все марно.

У січні цього року вони заявляли, що готуються до страйку, а страйкова рада «винесла» попередження директору ринку, потім навіть на годину перекрили «Варшавську» трасу.

Навесні у скарзі до Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України заступниця голови ГО «Підприємці та працівники приватного сектора міста Ковель», членкиня громадської ради при Ковельській міській раді Людмила Васковець повідомила, що з 1 січня 2018 року за наказом директора ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» Петра Сороки нова ціна оренди одного квадратного метра торгівельного місця збільшилася з 48 до 70 гривень. При цьому жодної інформації щодо структури ціни та підстав такого разючого її підняття, що становить 46 %, орендарям адміністрація не надала, незважаючи на неодноразові їхні письмові звернення.

Після відповіді громадській активістці довелося ще раз звертатися до Антимонопольного комітету.

Голова тимчасової контрольної комісії Ковельської міської ради з вивчення проблемних питань підприємців Ігор Пініс критикує дії міського голови Олега Кіндера та його першого заступника Михайла Гетьмана за їхню підтримку керівництва ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» та Волинської облспоживспілки, яка є одним із співзасновників даного товариства.

«Вони не праві. Кіндер захищає керівництво ринків. На сьогоднішній день госпрозрахунковий ринок у незаконний спосіб отримує мільйони доходів, які нічим не підтверджені, користуючись монопольним становищем на ринку, про що свідчить лист з Антимонопольного комітету. Олег Олексійович і Гетьман казали, що це все аргументовано і наполягали на тому, що кращого господаря на ринках немає», – говорить Ігор Пініс.

Також він згадав приїзд до Ковеля першого заступника голови правління Волинської облспоживспілки Володимира Горгута і нараду в мерії, на якій намагалися з’ясувати причини підняття орендної платина ринках міста.

«Горгут розпинався, що орендна плата аргументована, що все правильно. Аргументувати він не зміг відносно орендної плати. Якусь «мульку» «ніс». Я йому конкретні питання задавав, щоб відповів, з чого формується тариф і таке інше. Він все брехав, а Гетьман сидів і його підтримував», – нарікає Ігор Пініс.

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило в діях ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» ознаки порушення конкуренційного законодавства. Однак приписи рекомендацій адміністративної колегії від 26 липня 2018 року товариством не виконані й досі.Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2019