стрічка

Волинь одна з перших в Україні отримала номінації на газ

17 Жовтня 2018, 19:08
Волинь одна з перших в Україні отримала номації на газ 873
Волинь одна з перших в Україні отримала номації на газ

Усі теплопостачальні підприємства Волині забезпечені номінаціями на газ та розраховані з НАК «Нафтогаз» не менше, ніж на 90%.

Про це стало відомо під час Спільної регіональної конференції з питань підвищення енергетичної ефективності підприємств та установ західного регіону. Про це йдеться в офіційній спільноті Олександра Савченка.

Захід розпочався в стінах обласної державної адміністрації сьогодні, 17 жовтня 2018 року.

Зокрема, конференцію відвідав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома, заступники голови облдержадміністрації Валентин Цьось та Денис Пятигорець, перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад, начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Радченко, представники західних регіонів та гості.

«Для мене велика честь бути присутнім на цій конференції. В західному регіоні найбільш відчутна щоденна робота. Три області на 100% отримали номінації на газ на поточний місяць – Волинська, Закарпатська та Івано-Франківська. Зі свого боку я хочу показати додаткові можливості для ваших теплопостачальних підприємств, які ви зможете використати в наступні місяці», - повідомив Сергій Перелома.

Окрім того, Сергій Віталійович повідомив, що теплопостачальне підприємство міста Володимир-Волинський - єдине підприємство в області, яке підпало під реструктуризацію боргів та успішно її завершило.

«Були проблеми по агротехнічному коледжу – але питання вирішене. Заклад профінансований та заборгованість на 100% погашена»», - каже перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз».

Начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Радченко теж відзначив позитивні зрушення в регіоні.

Модератор конференції, заступник голови облдержадміністрації Денис Пятигорець зауважив, що «Нафтогаз» - провідне підприємство паливно- енергетичного комплексу, одна з найбільших компаній не лише України, а й Європи.

«У нас важлива конференція, основна тема якої - стан готовності теплопостачальних підприємств західного регіону до опалювального сезону 2018-2019 років. Хочу зауважити, що Нафтогаз – потужне підприємство, яке вже чотири роки не використовує російський газ. Такої незалежності не може дозволити жодна газо-нафтова компанія в Європі», - зауважив модератор.

Окрім того, стало відомо, що Волинь – одна з трьох регіонів, яка оформила 100% протоколів взаєморозрахунків з НАК «Нафтогаз». Також у цьому списку місто Київ та Івано-Франківська область.

Коментар
23/06/2024 Субота
22.06.2024