стрічка

П'ять історій про подорожі волинян, які надихають вирушити у мандри

27 Вересня 2018, 14:40
П'ять історій про подорожі волинян, які надихають вирушити у мандри 7249
П'ять історій про подорожі волинян, які надихають вирушити у мандри

З нагоди Дня туризму Район.in.ua пропонує почитати кілька історій від волинян, які люблять подорожувати і роблять це зі смаком. 

Крім того читайте Сім історій від Бізнес.Району про підприємців, які відважилися заробляти на туризмі

1. Студентка СНУ імені Лесі Українки Ірина Ветлянчук влітку побувала у Данії і виявила, що місцеві жителі справді живуть як у творі Мікі Вікінга «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи», суть якої полягає у тому, що данці найщасливіші та найбезтурботніші. Читайте більше: Подорож до хюґе: чим і за чим. TRAVELБЛОГ

2. Залізний Порт – курортне село, має досить розвинену інфраструктуру, розташоване в Голопристанському районі Херсонської області. Влітку там побувала рожищанка Тетяна Урбан і поділилася враженнями у матеріалі «У кого немає грошей на Залізний Порт, той їде в Туреччину. TRAVELБЛОГ»

3. Волинська журналістка Мая Голуб у вересні відвідала село Ольшаніца у Підкарпатському воєводстві і розповіла про місцевого сировара Нікоса Малонопулоса, який за походженням він є греком, хоча народився і живе в Польщі. Читайте детально: Кулінарними шляхами Підкарпаття: смачні сири в будинку, де є коти. TRAVELБЛОГ4. Луцький альпініст Денис Пєсков майже місяць мандрував по Таджикистані і підкорив два семитисячника Паміру, під час підйому на які загинуло п'ятеро людей. Читайте детально: Лучанин піднявся на дві вершини Таджикистану

5. Захоплюючі історії про подорожі каркроломним Кавказом розповіла керівниця туристичного клубу «Хорс» Оксана Корсун. Подробиці читайте у матеріалі «Дехто співав, молився, а хтось дуже тихо матюкався»: як луцькі туристи підкорювали вершини Кавказу»

Коментар
03/12/2021 П'ятниця
03.12.2021