стрічка

Луцькі лицарі повернулися з перемогами на міжнародному фестивалі

17 Вересня 2018, 15:00
Лицарі клубу середньовічного бою “Айна Бера Луцьк” здобули перемоги на міжнародному чемпіонаті, який також був третім етапом відбору до національної збірної. 1073
Лицарі клубу середньовічного бою “Айна Бера Луцьк” здобули перемоги на міжнародному чемпіонаті, який також був третім етапом відбору до національної збірної.

Лицарі клубу середньовічного бою “Айна Бера Луцьк” здобули перемоги на міжнародному чемпіонаті, який також був третім етапом відбору до національної збірної.

Хлопці та дівчата змагалися як у “сталевих” номінаціях, так і в “м’яких”, 14-16 вересня у Парку Київська Русь, - пише Волинь Online.

У так званих “софт” номінаціях (бої у м’якому тренувальному обладунку) змагалися учасники клубу віком до 17 років. В одиночній номінації “щит-меч” 14-15 років жінки, “срібло” взяла Вікторія Борщ. Також у масових номінаціях “5 на 5” луцька команда взяла “золото”.

“Щодо “сталевих” боїв, то наша  луцька бійчиня – Карина Дикса виборола третє місце у номінації “алебарди” та перше у номінації “3 на 3”. Хлопці також брали активну участь у поєдинках. Тож суто луцьким складом команди здобули “бронзу” у номінації “5 на 5”, а у “міксі” з бійцями інших відділень асоціації клубів “Айна Бера” взяли два “золота” у номінаціях “10 на 10” та “16 на 16”, — розповідає капітан клубу Сергій Ващук.

Нагадаємо, що наступного року вперше в Україні відбудеться чемпіонат світу зі середньовічного бою “IMCF World Championship 2019”, а саме 16-18 травня у Парку Київська Русь.
 

Коментар
25/06/2024 Понеділок
24.06.2024