РАЙОН.IN.UA
Будівля прохідної колишнього шпиталю
Будівля прохідної колишнього шпиталю

Колишній військовий шпиталь у Ковелі хочуть передати під житлову забудову військовослужбовцям

12:33 14.09.2018
170

Волинська обласна рада має намір звернутися до Міністра оборони України Степана Полторака з проханням розглянути можливість житлового будівництва в Ковелі на території колишнього військового шпиталю, яке належить міністерству, щоб забезпечити житлом військовослужбовців.

«Споруди військового містечка № 24, яке знаходиться практично в центрі міста, руйнуються. За останні роки помітне руйнування конструктивних елементів стін, перегородок, прорізів, підлоги тощо. Переважна кількість будівель знаходяться у вкрай занедбаному стані та потребують негайного капітального ремонту», – йдеться у зверненні, яке депутати обласної ради розглядатимуть на пленарному сесійному засідання 26 вересня.

Ковельська міська рада та її виконавчий комітет неодноразово звертались до Міністерства оборони України про безоплатну передачу нерухомого військового майна у комунальну власність міста, але безуспішно.

На сьогодні у Ковелі на квартирному обліку за місцем проживання перебуває 1135 громадян, серед яких – п’ятдесят учасників АТО, шість інвалідів учасників АТО, два члени сімей загиблих Героїв, а також сім’ї учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів в інших країнах.

У зверненні говориться, що «цілком логічно виглядає ініціатива, щоб на земельній ділянці орієнтованою площею 3,0 га, яка фактично не використовується по вул. Тараса Шевченка, 32 розмістити забудови для надання житла військовослужбовцям».
;
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2018