стрічка

Водії-лихачі наражають лучан на смертельну небезпеку

27 Серпня 2018, 15:04
Дмитро Глазунов 1060
Дмитро Глазунов

Лучанин просить владу міста встановити лежачі поліцейські та захисні парапети для пішоходів в місцях масового скупчення людей на кількох вулицях Луцька.

Таку петицію у понеділок, 27 серпня, зареєстрував голова благодійного фонду «Рідна Волинь» і ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитро Глазунов.

Зокрема лучанин просить встановити лежачі поліцейські на проспекті Волі (біля гімназії №4 і комерційного технікуму), на паралельних вулицях Коперника (біля гімназії № і вулиці Вавилова) і Степана Бандери (перед поворотом на вулицю Потапова),  на переході біля Краєзнавчого музею, на вулиці Рівненській (на переході біля кладовища) і вулиці Кравчука (біля бару «Млин», перехід до гімназії №21).

Також Дмитро Глазунов просить облаштувати захисні парапети для пішоходів в місцях масового скупчення людей і дітей – навпроти виїзду з вулиці Шопена на проспект Волі, навпроти гімназії №4 та на мосту біля дитячої залізної дороги (на початку і в кінці мосту), оскільки на цьому проміжку дороги водії на повороті надто щільно притискаються до бровки і можуть вилетіти на тротуар. Лучанин запропонував встановити металеві конструкції чи просто бетонні клумби з квітами.

Ранок 25 серпня 2018 року
Ранок 25 серпня 2018 року

Це те, що залишилося від дерева, яке разом з бордом збив п'яний водій при виїзді з Шопена на Волі
Це те, що залишилося від дерева, яке разом з бордом збив п'яний водій при виїзді з Шопена на Волі

Окрім того, просить вивчити можливість встановлення в Луцьку максимальної кількості відеореєстраторів і відеокамер.

В коментарі Район.Луцьк Дмитро Глазунов зауважив, що на ці проблеми не можна просто так закривати очі, їх потрібно порушувати не лише на рівні міста, а й на загальнодержавному рівні.

«Я живу на проспекті Волі, щоденно йду на роботу, з роботи і бачу, як водії масово порушують режим швидкості і водії-лихачі наражають мешканців Луцька на смертельну небезпеку. Нагадаю, в Україні в населених пунктах обмеження до 50 км/год. Погано це, чи добре – це нікому непотрібна філософія, є закон, крапка. Окрім того, постійно і вдень і вночі гасають шумні мотоциклісти, порушуючи спокій жителів. Тому я вирішив зареєструвати цю петицію, а також винести це питання на розгляд профільної комісії міськради. Адже в нас на дорогах повний безлад і хаос. Про п’яних взагалі мовчу. Бід  родинам і людям вже наробили достатньо, і харківська трагедія не повинна повторитись у Луцьку. А для цього треба вжити превентивних заходів, щоб потім не сумувало все місто», – розповів Глазунов.

За його словами, пріоритетом повинна бути безпека жителів міста, всюди повинні бути відеокамери, відеореєстратори, які фіксують порушення і злочини.

«Активна громадянська позиція – бачити проблеми і не залишатися осторонь. Україна починається з кожного з нас, чи не це ми нещодавно на День Незалежності бажали одне одному? Адже, як писав Довженко: «Ті держави здатні стати великими, у яких великі малі люди». Долучайтесь, не забудьте підписати петицію», – додав Дмитро Глазунов.

Коментар
11/12/2023 Понеділок
11.12.2023