Укрзалізниця під обстрілом: ворог вдарив по тепловозу

Російські війська продовжують цілеспрямовані атаки на цивільну залізничну інфраструктуру України.
Вранці, 2 лютого ворог здійснив черговий удар по об’єктах Укрзалізниці на Запоріжжі. Про це інформують у телеграм-каналі Міністерства розвитку громад та територій України.
За попередньою інформацією, російський безпілотник було спрямовано на тепловоз, який перебував на залізничній станції.
На момент атаки локомотивна бригада знаходилася в укритті – працівники не постраждали.
«Залізниця виконує критично важливу функцію з перевезення пасажирів, гуманітарних і життєво необхідних для економіки вантажів. Усвідомлюючи це, ворог цілеспрямовано завдає ударів по залізниці. «Укрзалізниця» оперативно ліквідовує наслідки обстрілів і, з урахуванням складної безпекової ситуації, продовжує забезпечувати стабільну роботу залізничного сполучення, перевезення пасажирів та важливих для економіки й гуманітарних потреб вантажів. Такі удари є частиною системної стратегії тиску країни-терориста на українську цивільну логістику та життєзабезпечення держави», – йдеться у дописі.


Читайте також:
- Миколаїв
На Миколаївщині під ворожий удар потрапив пасажирський потяг
- Район.IN.UA
Укрзалізниця відновила електропостачання та стабілізувала рух поїздів
- Район.IN.UA
Понад добу під вогнем: Росія масовано нищить вагони, колії та залізничну інфраструктуру у Синельниковому
- Ковель
Прибуття і відправлення нового поїзда Львів – Рокитне-Волинське у Ковелі