На Волині відзначили День Соборності України

У День Соборності України в Луцьку відбувся урочистий захід з нагоди державного свята.
У заході взяли участь керівництво Волині, Луцький міський голова. Також до заходу долучилися військовослужбовці, представники органів державної влади, силових структур та громадськість. Про це повідомили на сайті Волинської ОВА.
22 січня – день, що символізує єдність і неподільність української держави, духовну згуртованість українського народу та спільну відповідальність за майбутнє країни.
В умовах повномасштабної російсько-української війни ідея соборності набуває особливого значення, адже єдність українського народу є запорукою збереження державності та свободи.
Пам’ять усіх українських захисників, які віддали життя за свободу й незалежність України, учасники заходу вшанували загальнонаціональною хвилиною мовчання.
Після цього відбулося покладання квітів до пам’ятника «Борцям за волю та незалежність України». Вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні також поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – загинули за єдність України», пам’ятників Михайлу Грушевському та Волинським героям Небесної Сотні, на меморіалі.
У своєму зверненні з нагоди державного свята т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк зазначив, що Соборність України проявляється у взаємній підтримці, спільних рішеннях і здатності триматися разом у найскладніші часи. Саме це формує довіру, на якій тримається держава, і впевненість у завтрашньому дні.
Завершився урочистий захід з нагоди Дня Соборності України спільним виконанням Державного Гімну України.





Читайте також:
- Ковель
У День Соборності у Колодяжному відбувся флешмоб «Прапор єднання»
- Ковель
У День Соборності України у Люблинці зібрали 10 тисяч гривень для ЗСУ
- Турійськ
Освітяни Турійської громади відзначені нагородою Верховної Ради з нагоди Дня Соборності
- Горохів
У День Соборності України у Берестечку урочисто розгорнули Державний Прапор України
- Острог
Острозькі чиновники привітали військових з Днем Соборності