Працівників «Волиньобленерго» відзначили за внесок у стабільну роботу енергосистеми області

#   452
Працівників «Волиньобленерго» відзначили за внесок у стабільну роботу енергосистеми області

За вагомий особистий внесок у сталу роботу енергосистеми та високий професіоналізм четверо фахівців ПрАТ «Волиньобленерго» отримали Подяки Прем’єр-міністра України.

Про це пише компанія на сторінці у фейсбуці.

 Почесні відзнаки Дмитру Вітру, Віталію Мішину, Петру Кравчуку та Сергію Ленартовичу вручили голова Волинської ОВА Іван Рудницький та генеральний директор товариства Сергій Севідов.

Це фахівці технічного напрямку, які щоденно забезпечують роботу енергосистеми області в надскладних умовах.

Як зазначив Іван Рудницький, саме завдяки професіоналізму енергетиків область долає виклики війни, а їхня щоденна праця є основою життєдіяльності та економічної стійкості нашого краю.

Працівників «Волиньобленерго» відзначили за внесок у стабільну роботу енергосистеми області
Працівників «Волиньобленерго» відзначили за внесок у стабільну роботу енергосистеми області
Працівників «Волиньобленерго» відзначили за внесок у стабільну роботу енергосистеми області

Останні новини

Всі

12 червня 2026

Переглянути все