Працівників «Волиньобленерго» відзначили за внесок у стабільну роботу енергосистеми області

За вагомий особистий внесок у сталу роботу енергосистеми та високий професіоналізм четверо фахівців ПрАТ «Волиньобленерго» отримали Подяки Прем’єр-міністра України.
Про це пише компанія на сторінці у фейсбуці.
Почесні відзнаки Дмитру Вітру, Віталію Мішину, Петру Кравчуку та Сергію Ленартовичу вручили голова Волинської ОВА Іван Рудницький та генеральний директор товариства Сергій Севідов.
Це фахівці технічного напрямку, які щоденно забезпечують роботу енергосистеми області в надскладних умовах.
Як зазначив Іван Рудницький, саме завдяки професіоналізму енергетиків область долає виклики війни, а їхня щоденна праця є основою життєдіяльності та економічної стійкості нашого краю.



Читайте також:
- Маневичі
У «Волиньобленерго» пояснили, чому про аварійні відключення не попереджають завчасно
- Шептицький
Енергетики Добротвірської ТЕС здали понад 5 літрів крові для українських захисників
- Маневичі
У Чарторийську і Маневичах вимикатимуть світло
- Маневичі
У Маневицькій громаді запланували вимкнення світла
- Маневичі
У Маневицькій громаді частково вимикатимуть світло