На Волині 25 листопада вимикають світло: погодинний графік

Через складну ситуацію в енергосистемі, у вівторок, 25 листопада, на території Волинської області застосовують заходи обмеження споживання електроенергії.
Світло вимикають з 8:00. Про це ввечері 24 листопада повідомили у Волиньобленерго.
Графіки погодинного відключення діятимуть в такому обсязі:
- підчерга 2.1. – 09:00-12:30;
- підчерга 2.2. – 09:00-12:30, 23:00-24:00;
- підчерга 3.1. – 12:30-16:00;
- підчерга 3.2. – 12:30-16:00;
- підчерга 4.1. – 15:00-18:00;
- підчерга 4.2. – 16:00-19:30;
- підчерга 5.1. – 16:00-20:00;
- підчерга 5.2. – 19:30-23:00;
- підчерга 6.1. – 08:00-09:00;
- підчерга 6.2. – 08:00-09:00.

Дізнатись інформацію щодо відключень за конкретною адресою можна за посиланнями:
«Час фактичного відключення та відновлення електропостачання може відрізнятися на 20-30 хвилин через технологічний процес перемикання черг. Також на території Волинської області буде застосовано обмеження потужності для промисловості та бізнесу з 00:00 до 24:00. Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за оновленнями на сайті. Коли електроенергія з’являється за графіком, будь ласка, споживайте її ощадливо!» – закликають енергетики.
Читайте також:
- Маневичі
Погодинні вимкнення електроенергії діятимуть 3 лютого у Маневицькій, Колківській та Прилісненській громадах
- Маневичі
На Маневиччині 2 лютого енергетики запланували погодинні вимкнення світла
- Маневичі
На Маневиччині 29 січня відбудуться погодинні вимкнення світла
- Маневичі
Погодинні вимкнення електроенергії діятимуть 28 січня у Маневицькій, Колківській та Прилісненській громадах
- Маневичі
На Маневиччині в громадах 27 січня діють погодинні вимкнення світла