На Волині 24 листопада вимикатимуть світло: погодинний графік

Через складну ситуацію в енергосистемі, у понеділок, 24 листопада, на території Волинської області будуть застосовувати заходи обмеження споживання електроенергії.
Світло вимикатимуть з опівночі. Про це ввечері 23 листопада повідомили у Волиньобленерго.
Графіки погодинного відключення діятимуть в такому обсязі:
- підчерга 1.1. – 15:30-19:00;
- підчерга 1.2. – 15:30-19:00;
- підчерга 2.1. – 15:30-19:00;
- підчерга 2.2. – 12:00-15:30;
- підчерга 3.1. – 12:00-15:30;
- підчерга 3.2. – 12:00-15:30;
- підчерга 4.2. – 08:00-12:00;
- підчерга 5.1. – 08:00-12:00;
- підчерга 5.2. – 05:00-08:30, 19:00-20:00;
- підчерга 6.1. – 01:30-05:00, 19:00-20:00, 22:30-24:00;
- підчерга 6.2. – 00:00-01:30, 19:00-22:30.
Дізнатись інформацію щодо відключень за конкретною адресою можна за посиланнями:

«Час фактичного відключення та відновлення електропостачання може відрізнятися на 20-30 хвилин через технологічний процес перемикання черг. Також на території Волинської області буде застосовано обмеження потужності для промисловості та бізнесу з 00:00 до 24:00. Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за оновленнями на сайті. Коли електроенергія з’являється за графіком, будь ласка, споживайте її ощадливо!» – закликають енергетики.
Читайте також:
- Ратне
Жителів Ратнівської громади попереджають про відключення електроенергії: графік
- Рожище
У Рожищі та шести селах вимикатимуть світло: графік знеструмлень
- Демидівка
Через ремонтні роботи у лютому у селах Демидівської громади вимикатимуть електроенергію
- Роздільна
У Новоборисівській громаді можна скористатись Пунктами незламності для підзарядки гаджетів
- Район.IN.UA
Через наслідки обстрілів у кількох регіонах України запровадили аварійні відключення світла