Уряд відсторонив Германа Галущенка від обов’язків міністра юстиції

#   351
Уряд відсторонив Германа Галущенка від обов’язків міністра юстиції

Вранці 12 листопада Кабінет Міністрів провів позачергове засідання, на якому ухвалили рішення відсторонити Германа Галущенка від виконання обов’язків міністра юстиції.

Про це повідомила премʼєр-міністерка Юлія Свириденко.

Виконання обов’язків міністра тимчасово поклали на заступницю міністра юстиції з питань європейської інтеграції Людмилу Сугак.

Нагадаємо, 11 листопада Міністерство юстиції підтвердило проведення слідчих дій за участі міністра.

Нагадаємо, 10 листопада НАБУ заявило про спецоперацію з викриття корупції у сфері енергетики. Слідство встановило, що учасники злочинної організації вибудували масштабну схему впливу на стратегічні підприємства державного сектору, зокрема на Енергоатом.

Читайте також:

Останні новини

Всі

12 червня 2026

Переглянути все