Вночі росіяни атакували Україну двома сотнями безпілотників
547
У ніч на 1 листопада ворог атакував 223 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.
Пуски відбувалися із різних напрямків: Курськ, Міллєрово, Брянськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ – рф, Гвардійське – ТОТ АР Крим, близько 140 із них – «шахеди». Про це повідомляє Генштаб.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 09:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 206 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни.
Зафіксували влучання 17 ударних БпЛА на 7 локаціях.
Читайте також: Миколаївщина зазнала ворожих артилерійських обстрілів: пошкоджено будинки та лінію електромережі