З російського полону повертаються четверо волинян

У межах чергового обміну додому з російського полону повертаються четверо захисників з Волинської області.
Про це на День Незалежності України, 24 серпня, повідомив голова Волинської обласної військової адміністрації Іван Рудницький.
«Є хороші новини й для нашої області – в обміні волиняни. Вітаємо захисників на рідній землі та дякуємо усім, хто причетний до повернення, за роботу», – напив посадовець.
Серед звільнених з полону:
- Олександр Очко, 1984 року народження, село Яківці Цуманської громади,
- Олексій Філімонов, 1973 року народження, село Звірів Луцького району,
- Андрій Ховхун, 1986 року народження, село Світязь Ковельського району,
- Андрій Шевчук, 1999 року народження, місто Ковель.
Нагадаємо, у межах чергового обміну повертаються додому військові й цивільні, більшість яз яких були в полоні з 2022 року.





Читайте також:
- Луцьк
Лучанка виборола гран-прі у конкурсі «Пиріг Незалежності». РЕЦЕПТ
- Іваничі
У Павлівці відзначили День Незалежності благодійним святом і спортивними змаганнями: зібрали понад 111 тисяч гривень для воїнів
- Турійськ
До Дня Незалежності у Лукові відбувся концерт «Моя Україна єдина та сильна»
- Любешів
У Гірках юні читачі бібліотеки плели патріотичні браслети
- Шептицький
У селі Сілець освятили Алею Героїв