Зеленський підписав закон про гарантії незалежної роботи антикорупційних органів

Після ухвалення Верховною Радою Президент Зеленський оперативно підписав закон, що повертає незалежність НАБУ і САП.
Про це Зеленський написав у Telegram.
«Хочу подякувати всім парламентарям за ухвалення мого законопроєкту – тепер уже закону. Щойно підписав документ, текст буде негайно опублікований. Це гарантії нормальної, незалежної роботи антикорупційних органів, усіх органів правопорядку нашої держави. Рішення правильне. Триста тридцять один депутат. Саме так, як і потрібно, – за основу та в цілому», – зазначив глава держави.
Він підкреслив, що «дуже важливо, що держава дослухається до суспільної думки».
«Україна є демократією – точно жодних сумнівів. Урядовці невідкладно також проінформують партнерів України про цей закон», – написав Зеленський.
Читайте також: Рада ухвалила закон про повернення незалежності НАБУ і САП
Читайте також:
- Район.IN.UA
Правоохоронці викрили схему розкрадання запчастин до бронетехніки на 350 мільйонів гривень
- Вознесенськ
Масштабна корупція на Вознесенщині: НАБУ затримало організатора схеми в «Енергоатомі»
- Район.IN.UA
Мільйон доларів за контракт на дрони: САП і НАБУ викрили підозрюваних
- Район.IN.UA
Колишньому керівнику Держрезерву оголосили підозру у справі про 36 мільйонів гривень збитків
- Район.IN.UA
НАБУ і САП проводять слідчі дії у Верховному Суді