стрічка

Луцьк – одне з улюблених міст Маши Єфросініної

22 Липня 2018, 18:04
Телеведуча Маша Єфросініна 1131 Джерело: http://edinstvennaya.ua
Телеведуча Маша Єфросініна

Телеведуча Маша Єфросініна назвала Луцьк одним з найулюбленіших міст України.

Про це вона написала в блозі на сайті Новое Время.

До переліку улюблених міст Маши Єфросініної увійшли: Одеса, Львів, Луцьк, Харків і Керч.

«Одеса і Львів, загалом, погодьтеся, очевидні міста. Вони дуже яскраві, такі мільйонники, центральні, зрозуміло, що багато з вас теж прихильники Одеси і Львова. А от третє місто, яке назавжди буде в моєму серці і пам'яті.. Ви, наврядче, очікуєте... Тому що це місто Луцьк!

Багато хто з вас слідкує за моєю діяльністю, за моєю творчістю, особливо за останні роки я їду з жіночими зустрічами. Багато хто називає це майстер-клас, але для мене це суто жіночі зустрічі, де збираються великі зали і ярозповідаю свою особисту історію.

Під час цих зустрічей я розповідаю свою історію. І ось коли нещодавно ми їхали з такою зустріччю в Луцьк, за 60 км до міста у мене почалися неймовірні болі в правому боці. Я захоплююся анатомією і здоровим способом життя, тому відразу поставила собі діагноз – апендицит. І припустила, що є ймовірність померти прямо тут, адже куди не подивишся – скрізь поля з коровами, що пасуться.

Я подзвонила лікарям до Києва, і вони сказали їхати до їхніх знайомих колег в Луцьку. Отримавши адресу, я зрозуміла, що це зовсім не приватна клініка, а обласна лікарня. Мене зустріли два красивих доктори, які весь час жартували. Запропонували перейти зі мною на російську, на що я відповіла, що в україномовному середовищі завжди практикую українську. Ті сказали, що з апендицитом все добре, але, якщо хочу, мене можуть розрізати, щоб я тиждень полежала і вивчила українську. Обожнюю людей з почуттям гумору.

З'ясувалося, що причиною проблеми була різниця води і їжі між Україною і Мексикою, звідки я незадовго до того повернулася, що позначилася на нирках. Нічого страшного зі мною не відбувалося. За три години я вже змогла вийти на сцену. Луцькі лікарі, що так дбайливо, ніжно і відкрито врятували, дали не тільки укол, але і впевненість, що все буде добре, залишаться в моєму серці назавжди.

До речі, лікування, яке вони мені порадили, часто хочеться практикувати і без явних на те причин. Це гаряча ванна і невелика чарка коньяку».

Читайте також: Луцьк назвали комфортним для життя

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Коментар
27/05/2022 П'ятниця
27.05.2022