РАЙОН.IN.UA
Клумба біля «Будинку побуту»
Клумба біля «Будинку побуту»

Муніципали хочуть покарати «Луцьктепло» за відсутність квітів на клумбах

16:29 12.07.2018
58

Мунвартівці вважають, що через бездіяльність луцьких «тепловиків» на території, яка перебуває на балансі КП, «утворилися хащі».

Про це повідомила прес-служба департаменту у Facebook.

У четвер, 12 квітня, керівник ДКП «Луцьктепло» отримав від муніципалів припис на косіння трави «та іншої рослинності» на клумбах поблизу «Будинку побуту», що на проспекті Соборності у Луцьку, поблизу ТЦ «Гостинець». За інформацією департаменту, ця будівля перебуває на балансі «тепловиків».

Як зауважили мунвартівці, саме через бездіяльність працівників «Луцьктепла» «тут утворилися хащі, а у клумбах жодної квіточки». Тож інспектор варти видав керівникові ДКП припис на косіння трави на цій території, а якщо цього не зроблять, директора комунального підприємства обіцяють покарати згідно Кодексу про адмінпорушення.

Нагадаємо, мунвартівці «наїхали» на керівника ЖКП №2 за непокошену траву на вулицях Мамсурова і Боженка. На це звинувачення відеагували у житлово-комунальному підприємстві, і звернулися до очільниці муніципалів Юлії Сиротинської з порадою вивчити територіальну відповідальність комунальників, оскільки згадані вулиці не відносяться до «зони відповідальності» ЖКП №2. Втім, як з'ясувалося, пані Сиротинська наразі перебуває у відпустці.


Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

;
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2018