стрічка

Українці отримали кешбек за купівлю товарів українського виробництва у лютому

28 Березня 2025, 11:00
Українці отримали кешбек за купівлю товарів українського виробництва у лютому 200
Українці отримали кешбек за купівлю товарів українського виробництва у лютому

Українці отримали 384 мільйони гривень кешбеку за купівлю товарів українського виробництва у лютому. Кошти виплатили 3,2 мільйона людей.

Про це повідомили на «Урядовому порталі».

«За лютий Уряд виплатив майже стільки ж кешбеку, як за вересень, жовтень і листопад разом узяті. Ми бачимо, як завдяки програмі поступово змінюється споживацька поведінка на користь українського, зокрема зростає попит на товари з кешбеком», — зазначила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Разом із цим розширюється і пропозиція: кешбек уже доступний на 373 тисячі різноманітних споживчих товарів від 1760 українських виробників

Виплати отримали учасники програми, які накопичили понад 2 гривні кешбеку та активували картки для виплат Національного кешбеку в застосунку «Дія». Протягом шести місяців дії програми громадяни отримали:

  • за вересень – 37,2 мільйона гривень;
  • за жовтень – 119,2 мільйона гривень;
  • за листопад – 232 мільйони гривень;
  • за грудень і січень – 714 мільйона гривень;
  • за лютий – 384 мільйони гривень.

Загальна сума виплачених за програмою коштів становить близько 1,5 мільярда гривень. Наступна виплата кешбеку відбудеться наприкінці квітня 2025 року.

На що можна витратити кешбек?

Кошти можна витратити до кінця 2025 року на комунальні та інші послуги, книжки та ліки, зареєстровані в програмі – перелік на сайті

Також їх можна спрямувати на благодійність або задонатити на ЗСУ.

Як працює програма?

Кешбек у розмірі 10% нараховується за купівлю товарів українського виробництва, зареєстрованих у програмі і придбаних у точках продажу, що беруть участь у програмі. Щоб перевірити, чи є кешбек на той чи інший товар, можна скористатися сканером штрихкодів у застосунку «Дія». Приєднатися до програми можна за посиланням.

 

Довідково:

Проєкт реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком, Кабінетом Міністрів України, Державною податковою службою, Ощадбанком та уповноваженими банками України і Урядовим контактним центром. Технологічним партнером в реалізації програми виступає міжнародна платіжна система Mastercard. Операційним партнером проєкту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa.

Коментар
23/04/2025 Середа
23.04.2025