Провела 10 років під окупацією: до України повернули повернули дівчину
Дівчина, яка понад 10 років провела під окупацією, повернулася в Україну завдяки ініціативі президента України Bring Kids Back UA.
Про це повідомила радниця керівника Офісу Президента Дарія Зарівна.
«Аліна, якій було лише 7 років, коли її рідне місто опинилось під окупацією у 2014 році, змушена була провести все дитинство та підлітковий вік у середовищі суцільної пропаганди та обмежених можливостей», - пише Зарівна.
Досягнувши повноліття, дівчина ухвалила рішення залишити окуповану територію. Наразі вона проходить процес реінтеграції, отримуючи підтримку фахівців для адаптації до життя в Україні.
Читайте також:
- Скадовськ
В окупованому Скадовську дітей вчили любити Росію під час святкування дня РФ
- Скадовськ
Окупаційний очільник Скадовська закликав мешканців вступати до російського добровольчого загону
- Скадовськ
В окупованому Скадовську путінська партія «Єдина Росія» вручила партійні квитки учасникам війни проти України
- Херсон
Жителя Херсонщини судитимуть заочно за роботу в окупаційній пенітенціарній системі
- Скадовськ
На окупованій Херсонщині «чиновникам» хочуть дозволити працювати після 70 років