Провела 10 років під окупацією: до України повернули повернули дівчину

#   300

Дівчина, яка понад 10 років провела під окупацією, повернулася в Україну завдяки ініціативі президента України Bring Kids Back UA.

Про це повідомила радниця керівника Офісу Президента Дарія Зарівна.

«Аліна, якій було лише 7 років, коли її рідне місто опинилось під окупацією у 2014 році, змушена була провести все дитинство та підлітковий вік у середовищі суцільної пропаганди та обмежених можливостей», - пише Зарівна.

Досягнувши повноліття, дівчина ухвалила рішення залишити окуповану територію. Наразі вона проходить процес реінтеграції, отримуючи підтримку фахівців для адаптації до життя в Україні.

Останні новини

Всі

13 червня 2026

Переглянути все