стрічка

Волиняни розпочинають свою участь в Іграх Нескорених 2025

08 Лютого 2025, 20:51
Сергій Гордієвич, Костянтин Копелюк, Алла Сенченко 1996
Сергій Гордієвич, Костянтин Копелюк, Алла Сенченко

У Ванкувері у Канаді стартують Ігри Нескорених – міжнародні змагання серед ветеранів і військовослужбовців, які зазнали травм і поранень.

Про це нагадали на сторінці Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОДА у фейсбук.

Серед учасників – троє волинян: Сергій Гордієвич з Нововолинська (веслування, гірські лижі), Костянтин Копелюк з Ковеля (баскетбол, волейбол, регбі, сноуборд) та Алла Сенченко з Луцька (веслування, керлінг, скелетон, сноуборд). Вони не лише спортсмени, а й справжні герої, які своїм прикладом демонструють силу духу, мужність і незламність.

«Вболіваємо за вас і віримо у ваші перемоги! Волинь і вся Україна з вами!», – йдеться у дописі.

Церемонія відкриття турніру Ігри Нескорених відбудеться у суботу, 8 лютого, о 23:00 — дивіться її наживо на Першому каналі Суспільного. А в неділю, 9 лютого, о 15:30 буде повтор показу — на сайті та телеканалі Суспільне Спорт і місцевих каналах Суспільного. Коментуватиме Церемонію відкриття Дар’я Кузнєцова.

Довідково: 

Ігри нескорених (англ. Invictus Games) — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. В іграх, заснованих британським принцом Гаррі, беруть участь поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани у таких видах спорту як баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі. «Invictus» з латини означає «непереможний», «незламний» або «нескорений». Перші Ігри нескорених відбулися 2014 року в Олімпійському парку королеви Єлизавети у Лондоні.
 

 

Коментар
28/03/2025 П'ятниця
28.03.2025