На Волині діятимуть графіки відімкнення електрики для побутових споживачів
Через атаку росіян на енергетичну інфраструктуру України в системі зберігається дефіцит електроенергії.
Як повідомляє ПрАТ «Волиньобленерго», в області у четвер, 26 грудня, діятимуть графіки погодинного вимкнення електрики для побутових споживачів.
Згідно з розпорядженням НЕК «Укренерго», від 7 ранку до 17.00 діятимуть півтори, а від цього часу до 21.00 – одна черга відімкнення споживачів.
Дізнатися свою чергу і графік на конкретний день можна на сайті Волиньобленерго або у вайбері компанії.
Заявлений у таблиці час може не збігатися з реальним відключенням/увімкненням на 20-30 хвилин через технічні причини.
Можливі також екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.
Читайте також:
- Район.IN.UA
Захист від ворога: Міноборони та Starlink впроваджують систему авторизації терміналів в Україні
- Район.IN.UA
Ситуація в енергосистемі ускладнилася: кілька енергооб’єктів вийшли в аварійний ремонт
- Район.IN.UA
Дефіцит в енергосистемі: 21 січня в Україні діятимуть обмеження для всіх категорій споживачів
- Район.IN.UA
Енергосистема в режимі НС: ворог знову атакував інфраструктуру, у столичному регіоні найважча ситуація
- Ратне
Жителів Ратнівської громади просять подбати про запаси води