На Волині 19 грудня планово світло не відключатимуть

#   795

У Волинській області графіки погодинного відключення електроенергії застосовувати не будуть.

Як повідомляють у ПрАТ «Волиньобленерго», на четвер, 19 грудня, НЕК «Укренерго» не встановила обмеження споживання електричної енергії.

Завдяки цьому протягом доби не запланували відключень від мережі побутових споживачів. Також скасували графіки обмеження потужностф для промисловості та бізнесу.

Можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо в національного оператора буде необхідність збалансувати енергосистему. 

Останні новини

Всі

13 червня 2026

Переглянути все