Планово електрику 16 вересня не відключатимуть
16 Вересня 2024, 11:42

Фото ілюстративне
Енергетики нагадують про необхідність ощадливого споживання електроенергії.
Про стан енергосистеми 16 вересня інформує НЕК «Укренерго».
Так, через негоду знеструмлення зазнали 86 населених пунктів.
Також оператор енергосистеми застерігає від одночасного вмикання кілька потужних електроприладів із 16:00 до 22:00.
Споживання
У понеділок, 16 вересня, рівень споживання електроенергії, станом на 9:30, був на 6,4% нижчим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 13 вересня. Це пояснюване зниженням температури у західних областях.
Напередодні, 15 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким самим, як і тиждень тому – у неділю, 8 вересня.
Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому і далі існує необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Енергетики просять не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів у період із 16:00 до 22:00.
Імпорт
Відбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови загальним обсягом 18 300 МВт•год, з максимальною потужністю в окремі години до 1426 МВт.
Експорт
Не відбувається і не передбачений.
Мережі Укренерго й обленерго
Через бойові дії та з інших причин вранці 16 вересня повністю або частково знеструмлені 578 населених пунктів.
Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Харківській, Сумській областях.
Через негоду на ранок були знеструмлені 86 населених пунктів – у Київській, Чернігівській, Хмельницькій, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській областях.
28/04/2025
Понеділок
28.04.2025
17:34
ГАЛЕРЕЯ
Афіша
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром
Бізнес
Еко
Життя
Закордон
Історія
Культура
Медицина
Освіта
Спорт