РАЙОН.IN.UA

Скандинавське село на Волині: чому варто відвідати Дубечне

12:45 13.06.2018
2594

У Дубечному можна цікаво та з користю провести відпочинок.

Про це пише Перший.

Природною пам'яткою є дуб на околиці лісу, якому вже понад 700 років.

Також у Дубечному є Свято-Покровський храм, на місці якого раніше у XVI столітті стояв інший. На жаль, він пішов під воду, адже був там, де розташоване озеро Міщане. У 1762 році на кошти прихожан «виросла» нова дерев'яна церква з дзвіницею. У 1900 році Покровський храм продали в село Поступель Ратнівського району. А через два роки збудували іншу сучасну церкву.

Ще одним цікавим місцем відпочинку разом із сім’єю для вас стане Пам’ятник садово-паркового мистецтва «Дубечне».

Проте найбільшою особливістю цього села є літній кемпінг «Фрея», збудований у давньоскандинавському стилі. Місцевий гід Олег в перший день вашого приїзду проведе екскурсію по найвизначніших місцях села. До речі, як тільки ви приїдете, то зможете переночувати у хатинці, яку зробили у скандинавському стилі. Тут може зупинитися максимум 6 осіб. В інші дні на охочих чекатиме піший похід навіть за межі району. Така триденна екскурсія варуватиме одній людині 300 гривень.


Із собою варто мати палатку, спальник та каримат, адже дві ночі доведеться провести під зорями.

Окрім екскурсії, у будиночку давньоскандинаської епохи на вас чекає ознайомлення з туристичним побутом у польових умовах, ночі під відкритим небом, посиденьки біля багаття.

Для цього вам потрібно зателефонувати до гіда за номерами: 0961117110 або 0667333135.

Проте скандинавську силу та красу кемпінгу найкраще вам передадуть фотографії Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА.


;
Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2018