РАЙОН.IN.UA

Волинські аграрії повезли корів на виставку в столиці

15:34 11.06.2018
164

Волиняни повезли корів на виставку «Агро-2018», що проходила у Києві.

Одразу три волинських господарства представили племінну худобу на традиційній щорічній аграрній виставці, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

За поголів’ям великої рогатої худоби область – лише восьма в Україні. За кількістю в нас не женуться, а надають перевагу якості. За останніх шість років завдяки селекції і технологіям надої виросли з двох з половиною тисяч літрів молока на корову в рік до дев’яти тисяч літрів.

Сільськогосподарське приватне підприємство «Рать» на «Агро-2018» представило молочну чорно-рябу породу. Проте кажуть, що хвалитися на виставках не люблять – їздять за досвідом, за контрактами. Цього року вже піддивлялися новинки і в Німеччині, і в Білорусі.

Якщо загальне волинське стадо не найбільше в Україні, то за кількістю корів м’ясної породи область давно тримає лідерство в державі. Та й якість – відповідна. Проте це м’ясо мають змогу купити далеко не всі волиняни, та й у столичних супермаркетах його не знайдеш. Ця елітна яловичина переважно йде на експорт та в елітні київські ресторани.

;
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора