стрічка

Устилуг: суд покарав посадовицю міської ради за хабар

10 Червня 2018, 20:11
1238

Начальник господарсько-земельного відділу виконавчого комітету Устилузької міської ради, яка вимагала 500 доларів за сприяння в укладенні договору оренди нежитлового приміщення, отримала покарання у виді штрафу 10 тисяч 200 гривень.

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду від 5 червня, - інформують ІА Волинські новини.

Як вдалося встановити під час судового засідання, з середини січня по 4 квітня 2018 року начальник господарсько-земельного відділу виконавчого комітету Устилузької міської ради,шляхом умовлянь підбурювала громадянина до передачі їй грошових коштів в сумі 500 доларів США, аби в подальшому надати їх як неправомірну вигоду службовим особам, а саме – членам виконавчого комітету Устилузької міської ради (Устилузької об’єднаної міської територіальної громади), щоб ті посприяли у наданні в оренду нежитлового приміщення господарської будівлі.

Так, 4 квітня під час зустрічі з громадянином, яка відбувалася в приміщенні кафе «Гранд», що розташоване на вулиці Володимирська, 17 в Устилузі, отримала від останнього неправомірну вигоду в сумі 500 доларів США за сприяння у наданні в оренду нежитлового приміщення господарської будівлі, розміщеного за адресою: Волинська область, Володимир-Волинський район, м. Устилуг, вул. Б.Хмельницького, 49, яке перебуває на балансі вказаного органу місцевого самоврядування, шляхом прийняття на засіданні виконавчого комітету рішення про передачу в оренду зазначеного майна комунальної власності.

Однак обвинувачена була викрита працівниками поліції. Свою вину жінка визнала повністю та не оспорювала фактичних обставин злочину.

Відтак, суд визнав її винною та призначив покарання у виді штрафу розмірі 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 10 тисяч 200 гривень.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у місті Устилуг немає вільних земельних ділянок для індивідуального будівництва.

Коментар
01/12/2021 Середа
01.12.2021
30.11.2021