РАЙОН.IN.UA
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Ківерцях з'явиться центр для дітей з особливими потребами

12:11 08.06.2018
417

У Ківерцях планують створити інклюзивно-ресурсний центр.

Про це йшлося під час робочого візиту голови Волинської обласної державної адміністрації до райцентру Ківерці.

Так, 4 травня, з робочим візитом у Ківерцівському районі побував голова Волинської ОДА Олександр Савченко.

Очільника області ознайомили з підготовкою до відкриття інклюзивно-ресурсного центру.

У Ківерцівському районному еколого-натуралістичному центрі гості ознайомилися з умовами, у яких в майбутному буде впроваджуватися інклюзивна освіта району.

Зокрема, на базі закладу планується створити Ківерцівський інклюзивно-ресурсний центр.

Присутні оглянули кімнати, майстерні та зоокуточки, поспілкувалися з директором центру Ганною Стецькович, педагогічним колективом. Савченко позитивно оцінив хороші результати закладу.

Довідково

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Коментарі

Саня

13:59 18.06.2018

В еколого-натуралістичному центрі інклюзивна освіта? Та нехай перше нормальний пандус зроблять, а то такий, що на велосипеді з розгону не кожен виїде...

19 липня
Сьогодні
Вчора