стрічка

Ковельчани — переможці обласного чемпіонату з веслування на байдарках і каное

07 Червня 2018, 15:01
3090

У понеділок, 4 червня, у Ковелі на базі веслувального каналу відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2002-2003 рр.н. та 2004-2005 рр.н.

Про це повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Обласний чемпіонат став заключним етапом відбору в збірну команду Волині, яка побореться за призові місця на офіційному чемпіонаті України, який вже скоро стартуватиме в Ковелі, а саме з 13 по 17 червня цього року.

У Відкритому чемпіонаті Волинської області прийняли участь близько ста перспективних волинських спортсменів, юних вихованців КДЮСШ ім. Кондратовича (Ковель), СДЮСШОР «Олімп» (Луцьк, Ковель) та Шацької ДЮСШ.

Серед каноїстів-юнаків 2002-03 рр. н. в індивідуальних гонках на дистанціях 500 м. та 1000 м. рівних не було ковельським веслувальникам. Першим на фініш прийшов Яковлєв Сергій, на 500 м. дистанції другим фінішував Семенюк Тарас, а третім Змієвський Василь. На 1000 м. Василь Змієвський зумів випередити Семенюка Тараса та став срібним призером обласного чемпіонату, а Тарас став третім.

На дистанціях 200 м. та 500 м. серед дівчат старшої вікової групи боротьбу за чемпіонство вели дві ковельські каноїстки Марчук Анна та Грабовець Наталка. В результаті Анна перемогла на дистанції 500 м., а Наталка фінішувала з другим результатом. На дистанції 200 метрів навпаки, Грабовець Наталя стала чемпіонкою, а Марчук Анна виборола срібло.

Серед веслувальників-байдарочників молодшої вікової групи в призові місця зуміли пробитись ковельчани Дудка Анна – ІІ місце на 200 та 500 м., Глебець Ангеліна – ІІІ місце на двох дистанціях та Смусь Марко, який переміг своїх ровесників на дитсанції 1000 м., та виборов ІІ місце на 500 м..

Серед каноїстів молодшої вікової категорії кращим в каное-одиночці на дистанціях 1000 та 500 метрів став Кушнєрук МаксимФедорук Дмитро двічі фінішував другим, а Примачук Максимвиборов бронзу на дистанції 1000 м.

Крім індивідуальних гонок відбулися заїзди в дуетах, а саме серед старшої вікової групи на дистанції 500 м. в каное-двійці п’ятеро ковельчан стали призерами чемпіонату. Яковлєв Сергій з Семенюком Тарасом – І місце, Мирончук Дмитро в парі з шацьким Лопуховичем Богданом – ІІ місце, ІІІ м. – Ксюк Олександр в дуеті зі Змієвським Василем. Серед юнаків 2004-2005 рр.н. І місце виборов екіпаж в складі Бензель Назар і Федорук Дмитро, ІІ м. – Кімлайчук Василь і Змієвський Андрій.

Серед дівчат каноїстки Марчук Анна в дуеті з Грабовець Наталкою стали срібними призерами.

Смусь Марко зі своїм напарником з Луцька переміг на дистанції 500 м. в байдарці-двійці.

Всі вищезгадані юні веслувальники увійшли до збірної команди Волинської області та приймуть участь у Чемпіонаті України, який нагадаємо відбудеться 13-17 червня ц.р. на базі веслувального каналу (акваторія Ковельського міського водосховища). Ковельська міська федерація каное запрошує всіх місцевих жителів та гостей міста Ковеля прийти та підтримати наших спортсменів.