РАЙОН.IN.UA

Голова Волинської ОДА відвідав фестиваль весільних обрядів у Голобах

13:10 02.06.2018
94

Делегації з волинських районів, лідери громад, голови РДА та області відвідали фестиваль «Весільні обряди», який проходить сьогодні, 2 червня, у Голобах.

Про це повідомляється на сторінці колишнього міського голови Ковеля, а нині заступника голови Волинської ОДА Сергія Кошарука.

Зокрема, на святі побував голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який нещодавно дуже гарно відгукувався про Голобську ОТГ, та його радник, помічник ковельського нардепа Степана Івахіва – Денис П'ятигорець. Фестиваль також відвідали голова Ковельської РДА Віктор Козак та голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.

«Так потрібні нині позитивні емоції! Дякую усім організаторам і учасникам дійства - Голобського фестивалю весільних обрядів!
Атмосфера свята переносить нас на сто років назад. Українці мають багату культуру, яку потрібно берегти і примножувати, зокрема завдяки таким подіям. Обряд українського весілля є певним оберегом для української Родини. Родинні цінності –надійний фундамент для розвитку нації! Слава Нації!», – написав у дописі Сергій Кошарук.
;
Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2018