стрічка

На Волині експосадовця засудили за корупційну схему в архітектурно-будівельній інспекції

24 Червня 2024, 17:07
Ексчиновника засудили за корупційну схему в ДАБІ 398
Ексчиновника засудили за корупційну схему в ДАБІ

Суд призначив п'ять років тюрми ексчиновнику державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області за хабарництво.

Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.

У листопаді 2016 року посадовця, а також юриста та спеціаліста-проєктанта, які були працівниками підприємств у сфері будівництва та проєктування, було викрито у тому, що вони налагодили корупційний механізм із систематичним одержанням неправомірної вигоди від осіб, зацікавлених в отриманні дозвільних документів у сфері містобудівної діяльності.

Волинські правоохоронці задокументували факти одержання від громадян, які були замовниками нових будівництв, значних сум коштів, від 1000 до 2500 доларів США, за здійснення реєстрацій та безперешкодне отримання декларацій про початок будівельних робіт.

Суд призначив експосадовцю покарання у виді 5 років позбавлення волі із позбавленням на два роки права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях, та з конфіскацією майна.

Окрім того, у дохід держави конфісковано понад 90 000 доларів США, більше 10 000 євро та 61500 гривень, вилучених у нього.

Спільників ексчиновника притягнуто до кримінальної відповідальності у виді штрафів.

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024