стрічка

Державний оператор тилу відходить від закупівель паливно-мастильних матеріалів радянського зразка

21 Червня 2024, 20:29
Фото ілюстративне 379
Фото ілюстративне

Державний оператор тилу (ДОТ) впроваджує сучасні стандарти за напрямом пально-мастильних матеріалів, поступово позбуваючись тоталітарного спадку в українській армії. 

Як драйвер розвитку системи забезпечення Збройних сил України, ДОТ прибирає номенклатурні позиції радянського часу, замінюючи їх якісними сучасними аналогами.

Тепер Держоператор тилу в напрямі пально-мастильних матеріалів закуповуватиме ORLESOL E 70/120, Rompetrol SE 75-115 чи інші аналоги розчинника Нефрас С2 80/120 для забезпечення потреб ЗСУ.

Зокрема, ДОТ уперше оголосив процедуру закупівлі аналога розчинника нефрасу. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 2 липня. Потенційних постачальників запрощують до участі в процедурі.

«Наш вектор – стандартизація пально-мастильних матеріалів з заходом. Відхід від радянського спадку має бути не тільки в техніці та зброї, а й у всьому забезпеченні Збройних сил України. Чим швидше ми позбудемось від старих номенклатур у сфері оборони, тим швидшою буде наша інтеграція з Європейським Союзом», – зазначила Вікторія Виноградова, директорка з управління закупівлями ДОТ.

Детальніше ознайомитись з оголошенням закупівлі можна на сайті Prozorro.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024