стрічка

Оновили портал «Військовий асистент», який надає підтримку військовослужбовцям

21 Червня 2024, 17:00
Фото ілюстративне 853
Фото ілюстративне

Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України представили оновлений портал «Військовий асистент», який надає підтримку військовослужбовцям.

Про це повідомляють у Міноборони.

 На сайті https://turbota.mil.gov.ua/  користувачі можуть знайти близько 100 стандартизованих рапортів, таких, як рапорти на відпустку, грошову допомогу, отримання скерування на ВЛК та інші необхідні документи. Також тут доступні детальні інструкції щодо алгоритму дій у випадку захворювання, травми чи поранення.

 Завдяки зворотному зв’язку за час функціонування оновленого порталу додали 20 нових документів, створили розділ із найпопулярнішими питаннями, покращили пошук по сайту та внесли зміни у довідник пораненого. Тепер військовослужбовці можуть легко залишати скарги та пропозиції через удосконалену форму зворотного зв’язку.

 Рапорти доступні у форматах DOC, DOCX та PDF, що дає змогу використовувати їх на різних платформах. Портал адаптований для роботи на ноутбуках, смартфонах і планшетах.

 «Ми постійно збираємо та аналізуємо дані, отримані через форму зворотного зв’язку, щоб удосконалювати наш сервіс. Завдяки цьому ми почали роботу над створенням нового розділу «Допомога діловодам». Команда «Військового асистента» постійно працює над розробкою нових шаблонів документів», – розповів  заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.

 З початку квітня сервіс працює в оновленому режимі та продовжує розширювати свій функціонал. Наразі розробники працюють над оновленням дизайну сайту та новим розділом «Допомога діловодам», у якому будуть розміщені важливі накази Мінобони та Генштабу ЗСУ.

Військовослужбовців запрошують скористатися можливостями порталу та залишати свої зауваження і пропозиції для подальшого вдосконалення сервісу.

«Військовий консультант» працює від 1 квітня
«Військовий консультант» працює від 1 квітня

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

 

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024