стрічка

Сили оборони атакували на території Росії низку об’єктів нафтопереробної галузі та місця зберігання «шахедів»

21 Червня 2024, 11:22
Сили оборони атакували на території Росії низку об’єктів нафтопереробної галузі та місця зберігання шахедів 264
Сили оборони атакували на території Росії низку об’єктів нафтопереробної галузі та місця зберігання шахедів

Сили оборони України уразили низку об’єктів нафтопереробної галузі та інші важливі цілі РФ.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Зокрема, у ніч на 20 червня підрозділи Збройних Сил України та Служби безпеки України атакували склад пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області, а також нафтобазу «Енемська», що в Республіці Адигея.

В районі нафтобази «Енемська» зафіксували щонайменше п'ять вибухів, після чого почалася пожежа. Підтверджують також ураження складу пально-мастильних матеріалів противника в Тамбовській області. Відомо про пошкодження як мінімум однієї ємності із нафтопродуктами. 

Уже у ніч на 21 червня безпілотні авіаційні комплекси атакували Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи. Окрім цього, завдано ударів по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки російських загарбників в Брянській області та тимчасово окупованому Криму. 

Інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється.

Також, вночі 21 червня Сили оборони України завдали успішного удару по місцях зберігання та підготовки до застосування «Shahed-136/Герань-2», навчальних корпусах, пунктах управління та зв’язку розрахунків цих БпЛА, що розташовані в Краснодарському краї. За результатами бойової роботи зафіксовано серію вибухів та пожежу з подальшою детонацією.

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024