стрічка

Протягом усієї доби діють графіки погодинного відімкнення електрики, – «Укренерго»

19 Червня 2024, 12:51
По Україні діють графіки відімкнення електрики 903
По Україні діють графіки відімкнення електрики

Обмеження електроспоживання діють протягом усієї доби, з 00:00 до 24:00.

Про ситуацію в енергосистемі України повідомляє НЕК «Укренерго».

Уночі 19 червня під час тривоги вимикався енергооб’єкт на півдні. На цю добу запланували імпорт електроенергії з п'яти країн-сусідок.

Обмеження споживання

У середу, 19 червня, обленерго по всій території України застосовують графіки погодинних відключень (ГПВ) з 00:00 до 24:00.
Інформацію по те, як саме діють графіки погодинних відключень у вашому регіоні, можна дізнатись у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.
Нагадуємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

Імпорт

Україна протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови здійснює імпорт електроенергії загальним обсягом 27 979 МВт•год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 557 МВт.

Експорт

Не відбувається і не передбачений.

Мережі «Укренерго» й обленерго

Уночі, під час повітряної тривоги, знеструмлювався енергооб’єкт в південному регіоні. Проводять огляд об'єкту. Знеструмлень споживачів не було.

У східному регіоні зафіксували крадіжку проводу на одному з енергооб’єктів.

На ранок через бойові дії та з інших причин без енергоживлення 461 населений пункт.

Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

Стан енергосистеми
Стан енергосистеми

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024