стрічка

Ворог найактивніше атакує на Курахівському та Покровському напрямках, – Генштаб

14 Червня 2024, 14:41
На захисті України 1061
На захисті України

З початку доби найбільше ворог атакує на Покровському та Курахівському напрямках. 

За інформацією зі зведення Генштабу, тут відбулося понад 60 відсотків від загальної кількості у 48 бойових зіткнень по всій лінії фронту. Наші захисники жорстко відповідають на штурмові і наступальні дії загарбників, знищують піхоту та техніку.

Російські терористи зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині. Зокрема, ворог завдав удару п’ятьма КАБами по Вовчанську з напрямку російського міста Шебекіно. Наразі на Харківському напрямку відбили дві атаки окупантів – у районах Тихого та Вовчанська.
На Куп’янському напрямку загарбники вдарили некерованими авіаційними ракетами у бік Глушківки.
На Лиманському напрямку з початку доби ворог здійснив чотири спроби покращити тактичне положення біля Невського та Греківки. У районі останнього триває бій. Також російські окупанти били НАРами по території Серебрянського лісу і скинули чотири керовані авіабомби у район Піщаного.
На Покровському напрямку, як і останнім часом загалом, найвища інтенсивність атак ворога. Загальна кількість бойових дій з початку доби тут зросла до 18. Зараз вісім боєзіткнень тривають у районах Новоолександрівки, Сокола, Новоселівки Першої і Нетайлового. Окупанти активно підтримують свої наземні атаки діями авіації – завдали п’ять авіаударів. Бомбардували десятьма КАБами райони Вовчого, Тимофіївки та Новопокровського. Некерованими авіаційними ракетами били у бік Новоселівки Першої і Олександрополя.
На Времівському напрямку ворог тричі атакував у районах Костянтинівки, Водяного та Урожайного. Успіху не мав. Також скинув дві авіабомби неподалік Єлизаветівки.
На решті напрямків обстановка без особливих змін.
Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

 

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024