стрічка

Ворог наростив активність на Куп'янському напрямку, – Генштаб

12 Червня 2024, 19:21
Ліс у прифронтовій зоні 1222
Ліс у прифронтовій зоні

Від початку доби на фронті російсько-української війни відбулося 74 бойові зіткнення. 

Сили оборони рішуче стримують ворожий натиск та жорстко відповідають на будь-яку активність противника, ідеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Загарбники продовжують завдавати ударів по українських прикордонних населених пунктах. Сьогодні ворог застосував НАРи з напрямку хутора Кучеров по району Миропілля в Сумській області.
На Харківському напрямку окупанти активно застосовують КАБи з території Бєлгородської області Росії. Так, по Вовчанську та Глибокому вдарили з напрямку Шебекіно, по Подолянах – з напрямку Ушакового, по Липцях і Тернах – з напрямку Бєлгорода, а по Ветеринарному – з району Валковського.
На цьому ж напрямку агресор атакував в районі Глибокого.
Також ворог збільшив кількість атак на Куп’янському напрямку. Тут зафіксували шість невдалих спроб потіснити наші війська. Іще три штурмові дії тривають у районах Синьківки, Берестового та Піщаного.
Найбільшу активність окупанти демонструють на Покровському напрямку – 25 атак за сьогодні, з яких дев’ять іще тривають. Зокрема бої ведуть у районах Калинового, Євгенівки та Новоселівки Першої. Авіація Росії застосовує КАБи. Бомбардувань зазнали райони Олександрополя, Воздвиженки, Прогресу та Вовчого.
На Придніпровському напрямку на цей час відбулося одне бойове зіткнення.

По одній атаці росіян додалося на Краматорському, Времівському та Оріхівському напрямках. Усі – без успіху для противника.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар