стрічка

У Дії сформували вже 100 тисяч е-Посвідчень ветерана

10 Червня 2024, 10:49
Ветеранське посвідчення в Дії, фото ілюстративне 877
Ветеранське посвідчення в Дії, фото ілюстративне

Команди Міністерства у справах ветеранів, Міністерства цифрової трансформації України, Дії та партнерів з ПРООН 24/7 працюють над опрацюванням запитів, помилок та підтримки реалізації проєкту е-Посвідчення.

Про підсумки першого тижня роботи проєкту звітують у Мінветеранів.

Протягом тижня повністю була навантажена роботою Єдина ветеранська лінія. Збільшили кількість фахівців-операторів, збільшили кількість каналів на лінії разом з Укртелеком та вживають усіх можливих заходів для поліпшення її роботи, повідомляють у міністерстві.

Якщо ви не змогли додзвонитись до на Єдину ветеранську лінію, памʼятайте: ваш дзвінок зафіксували і вам обовʼязково перетелефонують.

«Надалі ми системно та динамічно готуємо і будемо презентувати нові цифрові продукти, адже цифровізація ветеранської політики це і про повагу, і про доступність, гнучкість, оперативність та сучасність», – запевняють посадовці. 

Фахівці також нагадують, що е-Посвідчення ветерана в Дія має ідентичну паперовому юридичну силу. Його використовуєть:

  • для безплатного проїзду у громадському транспорті;
  • у закладах охорони здоров'я;
  • в освітній сфері;
  • при зверненні до ЦНАП за отриманням адміністративних послуг;
  • при працевлаштуванні та оформленні підприємницької діяльності;
  • при оформленні пільг, допомог та виплат тощо.

Послуги реалізує Міністерство цифрової трансформації України спільно з Мінветеранів за підтримки «Проєкту підтримки Дія», впроваджуваного Програмою розвитку ООН UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування Швеції Embassy of Sweden in Kyiv та за експертної підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансує Європейський Союз та впроваджує E-Governance Academy.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
19/06/2024 Вівторок
18.06.2024