стрічка

Все, що вам потрібно знати про кухонні ножі

29 Травня 2024, 18:05
Ніж Реклама 194
Ніж

Привіт, кухонний самурай!

Бачили, які зараз роблять кухонні ножі? Ти тримаєш один з них у руках ніж і думаєш: "Це ж справжній чудо-меч! З ним я зможу все!” 

І ти абсолютно правий! Ніж – це не просто шматок металу із ручкою, це твій найперший вірний товариш на кухні. Так давайте разом поринемо у світ кухонних ножів і дізнаємося, чому саме вони такі круті, та як саме вони зможуть привести тебе до кулінарних перемог. Обіцяємо, розповідь буде веселою та корисною!

Види кухонних ножів. Хто вони - герої нашої кухні?

Отже, уявіть собі, що ножі – це супергерої. У кожного своя суперсила та унікальні здібності.

Шеф-ніж

 

Шеф-ніж: це справжній супермен серед ножів. Він робить майже все: ріже, рубає, шаткує. Якщо ти не знаєш, який ніж взяти, бери шеф-ніж – не промахнешся.

Зубчастий ніж для хліба

 

Ніж для хліба: зубастий монстр, який наріже хліб рівними шматками, не зім'явши та не розкришивши його. Нічого не може його зупинити – ні товста шкірка гарбуза, ні тендітна товща святкового торту. Він нестримний, як Халк! …Але охайний.

Ніж для чищення овочів та фруктів

 

Ніж для чищення овочів та фруктів: маленький і юркий, як Людина Павук. Відмінно справляється з фруктами та овочами. Та взагалі дуже гарно показує себе там, де інші ножі відчуватимуться надто довгими, важкими та незграбними. 

Філейний ніж

 

Філейний ніж: тонкий та гнучкий, як Чорна Вдова. Ідеальний для філєрування риби та м'яса. Тонкі, чисті, керовані розрізи – це все про нього.

Сантоку

 

Сантоку: сучасний японський універсальний самурай, що поєднав у собі мудрість столітніх традицій та нестримні інновації сучасних неонових джунглів! Він з ентузіазмом береться за кожну роботу, що дає йому його хазяїн, та виконує цю роботу бездоганно! Справляється з нарізанням, рубанням і подрібненням. Як справжній японець, краще за усе він розправляється з морепродуктами. Якщо любиш суші – це твій герой.

З якого тіста зроблені справжні герої?

Тепер давай розберемося, з чого зроблено наших супергероїв. Адже кожному кухонному лицарю потрібна міцна зброя.

І не треба забувати, що у кожного супергероя крім переваг є й свої слабкості.

  • Нержавіюча сталь: вона як броня Залізної Людини – практична, міцна, захищає від корозії та легко заточується. На відміну від вуглецевої сталі та кераміки, леза з нержавійки затуплюються дещо швидше. Але вони з лихвою компенсують цей недолік своєю стійкістю та простотою, з якою ви зможете загострити їх знову. Запам'ятай, самурай, мудрість віків: “Не той меч гострий, що не тупиться, а той, який регулярно заточують!”

  • Вуглецева сталь: потужна, як щит Капітана Америки, але вимагає догляду, щоб не заіржавіти. Ти, мабуть, неодноразово бачив, з якою повагою відносяться старі самураї до своїх родових мечів? Саме так справжні шеф-кухарі відносяться до своїх улюблених ножів з кованої вуглецевої сталі! Догляд за таким ножем буде більш складним, чим за ножем з нержавійки. Як казав син гондорського намісника Боромир: “Неможна просто так взяти та кинути у шухляду ніж з вуглецевої сталі “ Його треба як слід протерти та покрити зверху шаром оливи. Бо ж заіржавіє! Компенсацєю за весь цей “головняк” є те. Що ніж з якісної вуглецевої сталі можна зробити дуже гострим. І він залишиться таким дійсно довго.

  • Кераміка: гостра, як пазурі Росомахи, не боїться корозії, дуже довго залишається гострою. Але будь обережний – кераміка може бути крихкою. Вона боїться падінь на твердий пол та сильних ударів. А ще, коли такий ніж таки затупиться (станеться це не скоро, але станеться) в домашніх умовах ти його точно не заточиш.

  • Дамаська сталь: гарна, як візерунки на крилах Фенікса, і така сама потужна. Особливий підвид вуглецевої сталі. Боїться корозії ще більше, чим звичайна вуглецева. Довго залишається виключно гострою, чудово ріже, але щоби заточувати її потрібні не аби які навички та спеціальне обладнання. Та й коштує вона дорого. Тому ножі з дамаської сталі можна рекомендувати тільки тим, хто вирішив, що шлях кухонного самурая – це шлях всього його життя!

Як доглядати за супергероями?

Навіть супергероям потрібен відпочинок та догляд. Ось кілька порад, що допоможуть твоїм ножам завжди бути у формі:

  1. Заточування: уяви, що це тренування для твоїх героїв. А що головне у тренуваннях? Розпорядок та регулярність! Регулярно заточуй свої ножі, щоби вони залишалися гострими та готовими до бою.

  2. Миття: ножі не люблять посудомийні машини. А посудомийні машини не люблять ножі. Це як одвічна ворожнеча собак та котів. Справжній друг не відправить товарища на автоматичну мийку, навіть якщо цей товарищ – ніж. Мий свої ножі вручну, навіть якщо виробник чи продавець сказали, що їх можно митиу у посудомийці. Ножі віддячать тобі довгою та вірною службою.

  3. Зберігання: Кожен знає, що супергероям потрібна спеціально обладнана безпечна база. Тримайте ножі у спеціально відведеному для ниху місці – у підставці або на магнітній смузі. Їх леза не люблять, коли їх кидають у ящик із посудом чи з твердим металевим кухонним приладдям.

Як вибрати ніж. Поради для новачків

При виборі ножа важливо пам'ятати: кожен супергерой гарний по-своєму. Тому ось ще кілька порад:

  1. Призначення: точно вирішіть, для чого тобі потрібен ніж. Універсальний ніж та шеф-ніж підходять для більшості завдань, але іноді буває потрібен більш вузькоспеціалізований герой.

  2. Матеріал: вибирайте матеріал леза залежно від своїх переваг та умов.Ножі з вуглецевої сталі гарні для професійної кухні, тоді як ножі з нержавійки залишаються кращим вибором для дому.

  3. Зручність: ніж (як і меч) має зручно лежати саме у вашій руці. Ви не зможете ефективно працювати із ножем, що не зручний для вас. Тому краще перш чим купити ніж, потримати його у власних руках.

Цікаві факти про ножі (вразіть своїх друзів)

Готові вразити своїх друзів на наступній вечері? Ось кілька цікавих фактів про ножі:

Найстаріший інструмент

Ножі є одними з найдавніших інструментів, відомих людині. Вони використовуються починаючи з кам’яного віку. Ножі старіші за колесо, і, скоріш за все, старіші за приборкання вогню.Так що ваш кухонний ніж має серйозних предків.

Самий простий тест на гостроту

Щоби перевірити гостроту ножа, спробуйте розрізати помідор. Якщо він зробить це без зусиль, у вас є відносно гострий ніж, яким вже можна працювати!

Новини культури

У багатьох країнах вважають, що дарування ножа може розірвати (розрізати) стосунки. Якщо ви даруєте ніж, одержувач повинен дати вам монету, яка символізує покупку. Подібні звичаї дуже широко розповсюджені по Євразії та підозріло співпадають з межами земель, які колись були завойовані монголо-татарами. У сучасних монголів подібний звичай, до речі, теж є.

Замість прощання

Тепер ви знаєте про кухонні ножі куди більше. Пам'ятайте, що правильний вибір та догляд за ножами зроблять ваші кулінарні пригоди ще більш захоплюючими. Так що обирайте свого нового супергероя, та мершій на кухню, творити гастрономічні дива!

Джерело – https://grossman.com.ua

Коментар
19/06/2024 Вівторок
18.06.2024