стрічка

З початку року трапилося 42 ДТП: на Волині зросла кількість аварій за участю дітей

27 Травня 2024, 16:20
Фото ілюстративне 492
Фото ілюстративне

З початку року на Волині трапилося 42 дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинули дві дитини та 49 травмовані.

Про це повідомляє пресслужба волинської поліції.

Минулого року за аналогічний період сталось 25 аварій.

Як пояснюють правоохоронці, зростання кількості аварій пов’язане з кількома чинниками. 

«Нині на вулиці тепло, світловий день довгий, тож діти не сидять по домівках, а багато часу проводять надворі. Дорослі в цей час можуть бути зайняті роботою або ж свідомо не наглядати за меншими. На вулицях зросла кількість як транспортних засобів, так і електросамокатів. Користування електросамокатами чітко не врегульоване, тож дорослі часто дозволяють їх дітям будь-якого віку, а це може спричиняти серйозні наслідки», – зазначає сектор комунікації поліції Волинської області.

За даними поліції, трапляються випадки, коли діти стають потерпілими через незалежні від них обставини, наприклад, коли вони їдуть як пасажири в авто. Однак статистика останніх місяців свідчить про те, що здебільшого діти самі вибігають чи виїжджають на дорогу, не впевнившись у безпеці, та потрапляють під колеса автомобілів.

«Зважаючи на це, рекомендуємо в усіх навчальних закладах перед початком канікул провести профілактичні бесіди з наглядними прикладами того, до яких наслідків може спричини недотримання правил дорожнього руху. Необхідно повторити з дітьми ці правила та по можливості закріпити їх на практиці. Залучати до цього можна як патрульну поліцію, так і ювенальних поліцейських та поліцейських офіцерів ваших громад» – наголошують поліцейські.

Вони також закликають дорослих та батьків неухильно і щоденно нагадувати дітям про правила безпеки на дорогах та самим показувати приклад культурної поведінки на вулиці.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024