стрічка

Майже 60 мільйонів гривень спрямували до обласних бюджетів на компенсації за розміщення переселенців

27 Травня 2024, 13:31
Гуртожиток для ВПО, фото ілюстративне 1157
Гуртожиток для ВПО, фото ілюстративне

Міністерсто з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спрямувало до обласних бюджетів майже 60 мільйонів гривень на компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб. Кошти у сумі 59,9 мільйона гривень були спрямовані для надання додаткової дотації місцевим бюджетам на компенсації закладам за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб у січні 2024 року.

Як ідеться на Урядовому порталі, про це повідомили під час засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО під головуванням віцепрем'єр-міністерки України – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України  Ірини Верещук.

Зазначають, що йдеться про комунальні заклади, державні заклади освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, і заклади спільної власності територіальних громад області та району, які перебувають в управлінні обласних і районних рад.

Зазначимо, що ці кошти Уряд виділив із резервного фонду держбюджету. Згідно з відповідним розпорядженням КМУ, Мінреінтеграції спрямувало їх місцевим бюджетам для виплат компенсацій закладам, які прихистили внутрішніх переселенців.

Коментар
23/06/2024 Субота
22.06.2024