стрічка

Росіяни вдарили по «Епіцентру» в Харкові: відомо про двох загиблих

25 Травня 2024, 17:55
Росіяни вдарили по «Епіцентру» в Харкові: відомо про двох загиблих 227
Росіяни вдарили по «Епіцентру» в Харкові: відомо про двох загиблих

Російські війська вдарили по будівельному гіпермаркету «Епіцентр» у спальному районі Харкова.

Це відбулося після обіду, 25 травня. Наразі відомо про 2 загиблих і 24 постраждалих. Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов у Телеграмі.

 

На трагедію відреагував президент України Володмир Зеленський.

«Росія нанесла черговий жорстокий удар по нашому Харкову – по будівельному гіпермаркету – у суботу, просто посеред дня. Станом на зараз відомо, що в гіпермаркеті могли перебувати понад 200 людей. Усі служби вже на місці надають допомогу – рятують людей і ліквідовують пожежу, яка повністю охопила приміщення, 10 тис. кв. м. Відомо про загиблих і поранених», – написав він на своїй сторінці у Телеграмі.

«Якби Україна мала достатньо засобів ППО та сучасної бойової авіації, такі російські удари стали б просто неможливими. І саме тому ми звертаємося до всіх лідерів, до всіх держав: нам потрібне значне посилення протиповітряної оборони і достатньо можливостей знищувати російських терористів. Завдання, яке потрібно виконати і можливо виконати тільки спільно зі світом. Щодня ми закликаємо світ: дайте нам ППО, врятуйте людей. Кожне неприйняте рішення про підтримку – це втрата наших людей», – зазначив він.

 

 

Коментар
19/06/2024 Вівторок
18.06.2024