стрічка

Міноборони уклало договори на закупівлю літньої жіночої військової форми на майже 130 мільйонів гривень

24 Травня 2024, 20:50
Фото ілюстративне 276
Фото ілюстративне

«Державний оператор тилу» Міноборони уклав 100% договорів на закупівлю жіночої військової форми.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Закупівельна агенція Міністерства оборони «‎Державний оператор тилу»‎ уклала договори на закупівлю жіночих літніх польових костюмів на суму майже 130 млн грн.

Усі угоди покривають потребу до кінця 2024 року. Понад 90% костюмів вже доставили у різні військові частини.

«Попри повномасштабну війну Міністерство оборони працює над забезпеченням питання рівності між нашими захисниками та захисницями. Ми маємо гарантувати рівні можливості для всіх, хто боронить нашу землю. Тому закупівля жіночої військової форми – важливий крок для створення комфортних умов для наших захисниць, – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков. – Ці закупівлі – це про повагу до рівності та справедливості у лавах ЗСУ».

Кожен комплект складається з трьох елементів: куртки, штанів і двох нарукавних знаків із національною символікою – державним прапором.

Жіночий костюм відрізняється від чоловічого за формою та складністю крою. Жіноча форма представлена у широкому діапазоні розмірів – від 40 до 64 та розрахована на зріст від 146 до 188 см.

Крім літніх польових костюмів, «Державний оператор тилу» закупив жіночу спідню білизну. Потреба в цих елементах гардеробу для жінок у складі ЗСУ також забезпечена до кінця року.

Це перші тендери ДОТ на закупівлю жіночої форми.

«Питання рівного забезпечення жінок і чоловіків у війську давно гостро обговорюється в суспільстві. Ініціативу беруть на себе й волонтерські організації та благодійні фонди, за що їм окрема вдячність. Потребу в закупівлі конкретної категорії товарів ДОТ отримує від Міністерства оборони, а вже зі свого боку ми беремо відповідальність за якісно проведені закупівельні й логістичні процеси, аби жінки в ЗСУ отримали необхідне речове забезпечення вчасно та у повних обсягах», – зазначила директорка з управління закупівлями ДОТ Вікторія Виноградова.

 

Коментар
19/06/2024 Вівторок
18.06.2024